1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada üreme organı görmek

Rüyada Üreme Organı Görmek

 

Rüyada Üreme Organı Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada üreme organı görmek, uzunbir ömür yada aileye katılacak biri ile tabir edilir. Rüyada üreme organı görmek, eşyaya ve mala işaret eder. Erkeğin üreme uzuvu evlat, eşya ve ömürle deyim edilir. Bayanın üreme uzuvu hüzün ve kederden kurtulmaya, saklı vaziyetleri bilmeye, partnerlik kurmaya, yola gitmeye ve bekar amaçlı evlenmeye işaret eder. Tenasül uzvundan su içtiğini görmek cinsi münasebetee düşkün olmaya, işaret eder.

Rüyada kişinin elbisesinin açılarak avret yerinin açılması utanılacak bir işe delalet eder. Rüyada gizli yerinin açıldığını ve bundan utandığını görmek düşmanı sevindirecek bir hataya düşmeye yorumlanır. Rüyada avret yerinin açıldığını ve kimsenin ona gerçek bakmadığını görmek sıkıntıdan ve borçtan kurtulmaya, korkulan şeyden güvenilir olmaya işaret eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada üniversite görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Üreme Organı Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz