1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Uzaktan At Görmek

 

 Rüyada Uzaktan At Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada uzaktan at görmek, müjde ve hayra işarettir. Bunun açıklaması, Resulullah efendimiz bir hadisinde “kıyamet gününe kadar hayır, atların perçemlerinde asılıdır” olarak buyurmuştur. Rüyada at sürdüğünü görmek, onurlu bir kişinin hizmetinde çalışmaya işarettir. Rüyada iki kanatlı ata bindiğini görmek, istediği şeylere kavuşmaya veya büyük bir mülk kazanmaya yorumlanır.

Rüyada hırçın at görmek, işleri hafife alan akılsız ve şımarık olmaya işarettir. Rüyada atın sıçraması ve atlaması hayırda ziyadeye ve isteklerine çabucak ulaşmasına işarettir.Rüyada atın rahvan gitmesi, rüyayı gören kişinin işlerinin düzelmesine işaret eder.

Rüyada atın eğersiz ve semersiz olarak evlerin arasında koşması, yağmur ve sellerin olacağına işaret eder. Rüyada atların semersiz fakat eğerli bir at sürüsü görmek, düğünde ya da bir matemde toplanan kadınlara işarettir.

Rüyada bir at sürüsüne çobanlık yapmak ya da sahip olmak, çevresinde sözünün geçmesine ya da bir topluluğu idare etmesine yorumlanır.

Rüyada eğerli bir ata bindiğini görmek, izzet, şeref ve saltanata nail olmaya yorumlanır. Bunun nedeni Hz. Süleyman ve diğer sultanlar binek olarak atı seçmişlerdir.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Uzaktan At Görmek
Puanlama
3

Yorum Yaz