Rüyada Yağmur Görmek

rüyada yağmur görmek

Rüyada Yağmur Görmek

 

Rüyada Yağmur Görmek Ne anlama Gelir ?

 

Rüyada yağmur görmek, rızık ile ilgili bilgi veren rüyalar olarak yorumlanır. Ayrıca rüyada yağmur, bereketle ilgili haber veren bir semboldür.

Rüyada yağmur altında ıslanmak, yağmur altında yürümek, bereket ile ilgili bir dönemde olduğumuza güzel bir dönemde olduğumuza dair bir işarettir.

Rüyada yağmur çok fazla yağıyor ise, bizi zorluyor ise, sonrasında bir tufan gibi sel gibi bir duruma dönüşüyor ise, bir durumla ilgili irade koymadığımız ve durumu yönetmediğimiz ile ilgili mesaj taşıyan rüyalardır.

Bütün yağmur rüyaları, bereket ile ilgili ferahlık ile ilgili durumları haber verir. Yağmur rüyalarında yıldırım ve gök gürültüsü de kimi zaman karşımıza çıkar.

Rüyada yıldırım hem büyük öfkeyle ilgilidir hem de yıldırım, doğa olayları içinde durumlar içinde ne iyi ne de kötü dediğimiz hani her şekilde hayırlı olan, hayır ve şerrin birlikte olduğu sembollerdendir. Bu şekilde yorumlanır.

Rüyada gök gürültüsü, yıldırım ile ilgili aynı yorumlara sahiptir. Benzer şekilde gündemimize düşecek her olayın seyrini değiştirecek ve her kezi ilgilendirecek olayları haber verir.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada evlenmek ne demek ?

1 thought on “Rüyada Yağmur Görmek

  1. rüyamda gece yağmur yağıyordu işte bu rüya beni çok etkiledi yağmurdan sırılsıklam olmuştum baya baya ıslandım 🙂 maddi gelire işaret edermi 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir