1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada yangın görmek

Rüyada Yangın Görmek

 

Rüyada Yangın Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada yangın görmek büyük öfkeyle ilgili bir semboldür. Kişilere zarar veren, aileye zarar veren, kendimize zarar veren bir öfkenin ortaya çıkışıyla ilgilidir. Rüyada yangın görmek, kimi zaman uyarıcıdır. Yani bir konuda yapacağınız bir hamle büyük zararlar ortaya çıkartabilir. Rüyada bir başkasına ait bir yerin yandığını görmek, o kişilerin bir şekilde zarar göreceğine ve bunun yine öfkeyle ilgili olacağına dair bir işarettir. Yangın rüyaları bizim biraz sakin kalmamız, soğuk kanlılıkla durmamız, olayları biraz bekletmek gerektiğine dair yorumlanabilir. Buna örnek olarak, birine kızdıysak birazcık bekleyip ondan sonra durumu değerlendirmemiz gerekir. Hemen o anki öfkeyle harekete geçmemek ile ilgili uyarıcı rüyalar olacaktır.

Rüyada bir yerimizin yanması, ifade etmediğimiz, ifade etmekle ilgili dengeyi kaçırdığımız zaman bize bir zarar vereceği anlamını taşır. Bu tür rüyalar genellikle iletişimlerle ilgili olan durumları gösterir. Sadece burada durumu nasıl idare edeceğimize dair öfkemizi yansıtmak yerine duygumuzu yansıtmakla ilgili bir uyarı vardır.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada deprem olduğunu görmek ne demek ?

Etiketler: ,

Yorum Yaz