1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada yılan görmek ile ilgili çok çeşitli açıklar yer almaktadır . Rüya tabirleri yılan amaçlı çoğunlukla düşmanı işaret eder. Farkında olmadığınız bir düşmanınız olabilmektedir . Bu düşman çoğunlukla kendisini gizler ve sizden menfaat sağlamaya çalışır.

Rüyada yılan görmek bir öbür taraftan hayra yorumlanır. Parasal durumunuzun güçleneceğine, ailevi yaşantınızda yenilikler yaşayacağınıza işarettir. Bir genç sahibi olabilmektedir ya da evlilikle sonuçlanacak bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Rüyada uzunca , iri yılan görmek

Rüyanızdaki yılanın çok uzunca ve iri olması, sizi huzursuz eden ve sizlere korku verici bir takım birşeyler meydana geldiği halinde yorumlanır. Bir öbür rüya tabirine yönelik de aile içinden bir bireyin sizlere beslediği düşmanlığa işaret eder. İri yılanın bir diğer tabiri de, düşmanın komşularınızdan biri olduğudur.

Eğer bu iri, uzunca yılan rüyanızda sizlere aitse, yakın sürede eşya ve mülk kapıları sizlere açılacaktır. Bu Şekilde bir yılan evlat sahibi olabileceğinize de işaret etmektedir.

Rüyada yılan öldürmek

Rüyanızda bir yılan öldürürseniz, düşmanlarınızı yeneceğiniz manasına gelir . Şayet yılandan korkmayarak ona dokunur ya da onu elinize alırsanız; iş ya da aşk yaşamınızda sevinçli günler sizi bekliyor demektir. Rüyada yılan öldürmek çoğu süre da evliliğe işarettir.

Rüyanızda yılanı öldürüp, sonrasında yerden kaldırmışsanız ya da yılanı parçalara ayırmışsanız; galip gitmiş olduğunuz düşmanınızın mallarını da alacağınız manasına gelir .

Rüyada evde yılan görmek

Yılanı hanede gördüyseniz, konut halkından birinin sizlere husumet yapacağına işaret eder. Bu birey illa sizden nefret etmekte demek değildir. Bizzat farkında olmadan da canınızı sıkacak bir takım vaziyetlere neden verebilir.

Evde yılan görmenin bir öbür tabiri de hanedeki biriyle polemik yaşayabileceğinizdir.

Eğer yılanı, dışarıdan haneye siz sokmuşsanız, evinize aldığınız kişilere uyarı edin . Bu kişilerden kayıp görebilirsiniz.

Evinizde pekçok yılan bulunuyorsa ve siz bu yılanlardan korkmuyorsanız, evinizde günah işlemeye eğilimli vatandaşlar var demektir.

Yılanların evinize girip çıktığını ve sizlere kayıp vermediğini görürseniz, akrabalarınız içinde düşmanlarınız olabilmektedir . Şayet rüyanızda gördüğünüze mekan sizin eviniz değilse, o takdirde bu düşmanlar aile ya da akrabalar arasından değildir.

Rüyada yılanın ruhsal yorumu

Rüyada yılan görmek ya da yılan aracılığıyla ısırılmak saklı korkularınızın ve endişelerinizin meydana geldiği manasına gelir . Her şey çok yolunda gidiyor benzeri gözükse de samimi içe korktuğunuz bir vaziyet , durum ya da birey olabilmektedir . Rüyanızda gördüğünüz yılan, bilinçaltınızdan bu korkunuzun artık su yüzüne çıkmadığının fakat yakın sürede korkularınızı fark etmeniz gerektiğinin habercisidir.

Alternatif olarak, yılan günahları, riskli ve yasak cinsel ilişkileri simgeler. Bilhassa yatak üstünde yer alan bir yılan görmek , cinsel korkularınızla ilintilidir. Bu seskle alakalı korkular cinsel olarak özgüven eksikliği ya da karşın tarafla alakalı olabilmektedir. Şayet yılandan korkuyorsanız

Olumlu bir sembol olarak yılanlar  dönüşüm, şifa, bilgi ve bilgeliği işaret ederler. Bu kendini yenileme ve pozitif bir değişimin göstergesidir.

Rüyanızda bir yılan derisi görmek , hastalıklardan korunmayı temsil eder.

Rüyanızda 2 kafalı bir yılan görmüşseniz, 2 çeşitli ruh durumu içerisinde olduğunuz manasına gelebilir. Hissettiklerinizle, davranışlarınız birbirine zıt olabilmektedir . Bir öbür taraftan karma karışık ilişkilerinizin de sembolü olabilmektedir .

Rüyanızda gördüğünüz yılanın gözleri ya da baş yoksa, etrafınızdaki tehlikeleri görmezden geliyorsunuz demektir. Sizi korkutan, kaygılandıran ve sizlere riskli iştirak eden vaziyetleri kabullenmeniz gerekir.

Çocukların düşlerinde yılan görmesi, arzu ve isteklerini temsil edebilir.

3 Yorum to “Rüyada Yılan Görmek”

  1. Murat Dinç

    Açıkçası rüyada yılan görmek ne anlama gelir hiç bilmiyordum ancak bu yazıyı okuduktan sonra aklımda soru işareti kalmadı, ayrıca o kumadan öncede iyi bir şey olmadığını az çok tahin de ediyordum hani, düşmana yılan gibisin derler ya oralardan bir çağrışım yapıyordu az çok, birde yılan derisinin tam olarak nasıl olduğunu bilmiyorum bilinç altımda olmadığından dolayı hiç göremeyeceğim sanırım 🙂

  2. Semra

    Rüyamda karşılaşmaktan çekindigim birine oturmaya gidiyoruz. Tatlı almak için sokakta gezerken iki dukkan arasinda bahçe gibi dar bi yerde tavandan bulunan 3 yilandan ikisi beni soktu.Yorum yaparsanız memnun olurum.teşekkürler

  3. Emel

    merhaba Sude hanım, ben rüyamda etrafımda böle farklı renklerde ve büyüklüklerde yılanlarla çevriliydi. Ben kaçmaya çalışıyodum fakat hiç çıkış yeri bulamıyodum ama onlarda hiç saldırmıyordu. Çok kafam karıştı bi türlü anlam veremedim 🙁

Yorum Yaz