1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Yılan Öldürmek

 

 Rüyada Yılan Öldürmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada yılan öldürmek, bir kadınla evlenmektir. Yılanın bir evden çıktığını görmek, o ev harap olur. Hasta  kişinin ağzından yılan çıkması, ölmesine işarettir. Ağzına yılan girmesi gören kişi düşmanını kahreder. Bir kimse yılanı beline sardığını görürse, o kişi beline kemer takar. Eliyle arkasından yılan çıkardığını gören kişiye akrabaları tarafından bir musibet gelir. Ev yılanı komsuya, sahra yılanı yol kesiciye işarettir. Yılan, kıskançlık, ser, hile ve düşmanlık ile yardımdır. Rüyada elinde yılan tutan kimseyi görmek şerli kimselerle takılmaya, buğz ve düşmanlığını saklı tutarak düşmanı idare etmeye işarettir. Eğer ki yılancının yanında yılanları var ise ve rüyayı gören de hasta olmuş ise ömrünün uzun olmasına işarettir.

 

Yatağı veya Yastığı Üzerinde Yılan Öldürmek

 

Rüyada yatağı veya yastığı üzerinde yılan öldüren kişinin vefat etmesine. Rüyada boğazından yılan çıkıp toprağa girmesini görmek ecelinin yaklaşmasına işarettir.

Etiketler: , , , ,

3 Yorum to “Rüyada Yılan Öldürmek”

  1. seher

    Ruyamda ormandayim bi anda etrafimda 2 yilan goruyorum saldiriyolar biri beni isiriyo ben onu yakalayip olduruyorum digeride kayboluyo sonra uyandim ne anlama geliyor bu ruya

  2. aslikiz

    Arkadasimla beraber bi holdingin catisina cikiyoruz (ne alaka anlamadim :)) sonra bi anda bahcelikli bi evin bahcesinde kahvaltidayiz bir suru kisi var tanimadigim benimde ayagimin ustunde bi yilan var bende korkudan bogazini sikip olduruyorum bu ruyami yorumlayabilirmisiniz?

  3. fatih çetin

    hiç böyle yılanlı filan rüya görmüyorum ama görünce ne olursa diye yazıyı okudum eline sağlık 🙂

Yorum Yaz