1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Yılan

 

Rüyada Yılan Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada yılan, çok düşman kazandığınızı ve yahut da size birçok düşmanın geleceğini ifade etmez. Bu yanlış anlaşılan ve ön yargı ile yaklaşılan olumsuz bir durumdur. Rüyada yılan sizin özellikle maddi boyutta çok iyi şeyleri yakalayacağınızı işaret eder ve buna yorumlanır.

Rüyada yılanın çıktığı yere ve şekline göre yorumlar yapılabilir. Rüyada yılan gördünüz ve yılan size kendi evinizde saldırıyor ise kendi özellikle haneniz içerisine çok dolu dolu bir paranın geleceğini haber verir. Hatta ve hatta şunu söylemek gerekirse, size bir piyango ve tahmin etmediğiniz bir yerden paraların geleceğine işaret etmektedir. Rüyada yılan görmek, maddi imkanlarınızı çok geliştirmektedir.

Rüyada yılanı dışarıda görmek, dışarıda saldırıya uğramak, bu saldıran yılanın size dışarıda ki çalışma hayatınızda bu parayı getirecek fakat siz dışarıda saldırıya uğradığınız için de bu para size çok fazla yaramayacaktır. Yani bu parayı siz har vurup harman savuracaksınız anlamını taşır. Bu parayı hane içerisine sokmayı hiç düşünmeyeceksinizdir.

Rüyada toplu olarak yılanların olduğu bir çukura düşmeniz, sizin para olarak da gerçekten çok ileri seviyeye çıkmanıza ve maddi olarak yüksek seviyelere çıkmanıza yorum edilir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz