1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...

Rüyada Yumurta Kırılması

 

Rüyada yumurta kırılması ne demek ?

 

Rüyada yumurta kırılması görmek, kötü şeylere yorumlanır. Evlenmiş ve çocuk sahibi olan bir erkek veya kadın rüyada yumurta kırıldığını görmesi, çocuğunun başına kötü bir şey geleceğine ve vefat edeceğine yorumlanır.

Ayrıca bakire, ilişkiye girmemiş bir kadın rüyada yumurta kırıldığını görmesi, bekaretini koruyamayacağı ve kaybedeceği anlamına gelir. Bir diğer rüya yorumuna göre yumurta kırılması görmek, sahip olduğunuz bir varlığın elinizden çıkmasına ve ticaret hayatında kötü bir gidişe ve ani düşüşlere delalet eder. Fakat rüyada yumurta çatlaması, yaşamınızda yaptığınız bir hatanın açığa çıkacağına işaret eder. Bu nedenle o hatayı telafi etmeniz sizin için iyi olacaktır.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada gümüş yüzük görmek ne demek ?

Etiketler: , , ,

3 Yorum to “Rüyada yumurta kırılması”

  1. gökçe

    bir tünele giriyorum orada birkaç kişi var korkuyorum. sol elimde boş beyaz yumurta var onu elimin içinde kırıyorum daha sonra atıyorum daha sonra ben gideceğim diyorum giderken arkamda karanlık birşey vardı daha sonra uyandım.

  2. gül

    Ruyami net hatirlayamamakla birlikte,ruyamda sanirim kayinvalidemlerin evinde yumurtalar varmis guya o yumurtalari ben kirmisim.sayiyorum yirmisekiz tane kirmisim.telafi ediyirum ve kirilankarin yerine otuz tane saglam yumurta koyuyorum.bunun anlami nedir?

  3. Aysa

    Ruyamda ölmüş birinin beni edebiyatdan gülerek sorqu sual etdiğini, bu zaman abimin çok yumurta yemesine rağmen yine dolapdan 4 tane yumurta götürdüğünü ve onlarla vahşicesine davranarak 1-2 sini yere düşürdüğünü gördüm ve yumurtaları israf etdiği için ben sesli bir şekilde ağlıyordum ..bir iki şey daha vardı ama unuttum

Yorum Yaz