1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada yumurta toplamak

Rüyada Yumurta Toplamak

 

Rüyada Yumurta Toplamak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada yumurta toplamak, yakınında çalıştığınız işvereninize kocaman paralar kazandıracağınız manasına geliyor.  Bu yöntemle sizinde bir üst mertebeye yükseleceğiniz ve önünüzün açılacağı manasına geliyor. Yabancı yorumlara yönelik rüyada yumurta toplamak, gerçek hükümler verdiğiniz ve bu hükümler yardımıyla sevinçli olacağınız manası ortaya çıkmaktadır.
Rüyasında yumurta soyan birey eşyaya ulaşacak manasına gelir. Bir sürü istediği malı alacak ve mutluluğa erişecektir.  Rüyada yumurtanın sarısı altın anlamı taşır ve bu şekilde yorumlanır. Rüyada yumurtayı soyarak sarısını gören birey bir sürü kocaman bir servete konacaktır.  Rüyada yumurtanın beyazı ise gümüş manasına gelmektedir. Yumurtayı soyup beyazını gören birey ise minik çapta bir paraya sahip olacaktır.
Rüyada yumurta çalmak ele geçirilen bir başarının bizzat elleri ile başarısızlığa itilmesi manasına gelir.  Yeniden rüyada yumurta çaldığını gören birey geçmiş sürede yaptığı bir haksızlığı veya işverenine yaptığı bir ihanet manasına gelir.  Şayet birinin sizin fol den yumurta çaldığını görüyorsanız,  bir bireyin sizlere aldattığını ve yakınınızdan biri olacağının kocaman ihtimal meydana geldiği manası çıkar .
Rüyada yumurta beyazı görmek bireyin şu anki mertebesinden bir üst mertebeye atlayacağı manasına gelmektedir. Yumurta beyazı gümüşe delalet eder. Gümüş ne zengin ne de fukara manasına gelir. Başka Bir Deyişle orta seviyede bir yükselme yaşanacağı düşünülmektedir.
Rüyada yumurta aramak, bu kişinin mutluluğu istediği ve en yakın sürede mutluluğu bulacağı manasına gelir.  Şayet çocuğu olmayan biri yumurta arıyorsa yakında çocuğu olacağına delalet eder.  Şayet işsiz bir rüyasında yumurta arıyorsa kısmetinin yakın meydana geldiği ve sevinçli olacağı bir işi bulacağı manası belirir.
Rüyada yumurta akı görmek, elde meydana gelen bir birikimin bir gereksinim amaçlı harcanacağı manasına ciro .  Rüyada yumurta akı görmek konusunda başka bir yorum da haneden şuanki olanakların öncekinden daha berbat olacağı bu yüzden birikim inşa edilmesi gerektiği manasına ciro .  Yabancı yorumculara yönelik rüyada yumurta akı görmek ,  ferahlıktan mukassi bir hale düşmeye ve çoğalış eski huzurlu günlerin biteceğine delalet eder .
Rüyada yumurta düşürmek eldeki bir varlığın yok meydana gelmesine işarettir.  Bir anne rüyada yumurta düşürüyor ise çocuğunun can vereceği manası ortaya çıkmaktadır.  Şayet personel bir birey rüyasında yumurta düştüğünü görmüş ise elindeki bir olanağın kaçtığının ve işinin riske gireceği manası ortaya çıkmaktadır.  Şayet bekar bir anne veya adam elinden yumurta düşürmüş ise kısmeti kapanmıştır demektir.
Rüyada yumurta doğurduğunu görmek genç,  mal ve evliliğe yorumlanır.  Şayet birey evli ve çocuğu yok ise çocuğa delalet ederken,  fukara ise zengin olacağına ve mallarının atacağına delalet eder. Şayet bekar ise sevinçli olacağı bir izdivaç’a delalet eder.  Şayet ticaret ile uğraşan bir birey yumurta doğurduğunu görmüş ise mallarının artacağı ve bir sürü oldukça başarılı olacağına delalet eder.
Rüyada yumurta dizmek dağınık meydana gelen ailenin birleşeceği manasına gelir.  Bununla Birlikte rüyada yumurta dizen bireyin dağınık yaşantıdan itinalı bir yaşantıya geçeceği bekar ise evleneceği ve itinalı bir yaşantıya sahip olacağına delalet eder .
Rüyada yumurtadan iyi bir civciv çıktığını görmek hayatınızda bir sürü güzel farklılıklar olacağına delalet eder .  Benzer sürede erken yaşta izdivaç edip yaşama atılmak ve hayatı erken tanımlamak manasına gelir.  Şayet bu civcivi elinize alıyorsanız ve seviyorsanız,  çocuğunuzun olacağı manasına gelmektedir.  Benzer sürede rüyada yumurtadan civciv çıktığını görmek kısmetli bir işe atılmaya ve bolluk içerisinde yaşamaya delalet eder.
Rüyada birine yumurta attığınızı gördüyseniz,  yaptığınız negatif bir davranıştan dolayı birilerinin sizden intikam alacağı manası ortaya çıkmaktadır.  Benzer sürede işveren iseniz yaptığınız haksızlıklardan dolayı elinizdeki varlığın azalacağı manası ortaya çıkmaktadır.  Şayet bir yönetici iseniz yaptığınız uygulamaların yanlış olacağı manası ortaya çıkmaktadır.
Rüyada kırmızı renkli yumurta görmek büyük yangın çıkmasına,  ölüme ve kocaman yıkımların ortaya çıkacağı manasına gelmektedir.  Rüyada kara yumurta görmek başınıza bir sürü berbat bir hadisenin geleceğine delalet etmektedir.
Rüyada kocaman yumurta görmek bol kısmete ve getiriye delalet eder.  Benzer sürede yaptığınız bir yatırımın meyvesini fazlasıyla alacağınız ve bu yöntemle kazancınızı hepten arttıracağınız manasına gelmektedir.

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada yumurta yemek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz