Rüyada Yumurta Yemek

rüyada yumurta yemek

Rüyada Yumurta Yemek

 

Rüyada Yumurta Yemek Ne Anlama gelir ?

Rüyada yumurta yemek, iş yaşamın çok iyi yerlere gelineceğine işaret eder. Rüyada yumurta yemek, eğer rüyada yumurtayı pişirip yiyorsanız, yaptığınız bir işte vereceğiniz hükümler ışığında oldukça başarılı bir artış göstereceksiniz. Aynı zamanda rüyada yumurta yemek, işiniz olgunlaşacak ve yepyeni ufuklara açılacaksınız. Yepyeni iş tecrübelerine mevduat yatırım yapacaksınız.
Rüyada yumurta pişirmek, eğer yumurta pişirme işini kendiniz yapıyorsanız, girdiğiniz işte oldukça başarılı olacağınız manasına geliyor. Bu iş ile beraber kocaman karlar sağlayacaksınız.
Eğer rüyanızda bir bir başkasının yumurta pişirdiğini görüyorsanız, o bireyin sizin patronunuz meydana geldiği, işinde çok oldukça başarılı olacağı ve sizinde bu başarıdan hisse alacağınız manasına gelmektedir.
Rüyada yumurta görmek, evrensel manası itibarıyla hayırlı işlerin vesile olması manasına gelmektedir. Rüyada yumurta almak da tekrardan benzer biçimde iyiye işaret etmektedir. Yumurta almak, para ve kımetli eşyaların toplanması, evinizde ve işinizde bolluğun ve bereketin artmasına işaret eder. Eğer yumurtayı meydan birey bekar bir birey ise bu onun sevinçli bir izdivaç gerçekleştirmesi manasına ciro. Eğer kümes içerisinden yumurta topladığınızı görüyorsanız. Çalıştığınız firmaya kocaman paralar kazandıracaksınız demektir.
Rüyada yumurta sarısı görmek, ile alakalı rüya tabircileri aracılığıyla pekçok söylem yer almaktadır. Rüyada yumurta sarısının görünmesi hayra yorumlanır. Eğer yumurta sarısını gören evli bir kadın ise genç doğuracağı manasına ciro. Eğer bu birey işsiz işe çok para kazandıran bir işe gireceğine dalalet ederken, bekar bir bireyin yumurta sarısı görmesi, o bireyin bir birey ile tanışacağı ve hayırlı bir izdivaç gerçekleştireceği manasına gelmektedir. Yumurta sarısının döküldüğünü görmek ise ele geçtiğimiz bir fırsatın kaçırıldığı manasına gelir.

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada böcek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir