1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Rüyada Yüzük Bulmak

 

Rüyada Yüzük Bulmak Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada yüzük bulmak, bu rüyayı gören kimseler şayet bekar ise evlenmeye ve evli olanlar için de genç sahibi olmaya işaret eder.  Aynı zamanda rüyada yüzük bulmak, sahip olmadığınız ve elde etmek dilediğiniz ne varsa onlara sahip olacağınıza yorumlanır.
Farklı bir tabir olarak da bir mescitte namaz kılarken bir yüzük bulduğunu gören kimsenin sıkı ve sevinçli edecek biriyle izdivaç etmesine yorumlanır.
Geçmişten itibaren gündelik yaşantımızda meydana gelen pekçok birşey bilinçaltımızda kendine bir koltuk bulur. Rüyalarla da çoğu süre belirir. Rüyalar bilinçaltımızla beraber bizlere bir birşey yorumlamak talep ediyor olabilmektedir. Bir kısa mesaj niteliği de taşıyabilir.
Rüyada gördüğünüz kırık yüzük eşiniz ya da sevgilinizle alakalı bir takım sorunlar yaşadığınızı ve meselelerden ötürü sorun içerisinde olduğunuzun göstergesidir. Birbirinize meydana gelen bağlılığınız sarsılmış ve bu ilişkinin ayrılıkla biteceğinden korkuyor olabilirsiniz.
Rüyada yüzük ödül etmek, bir takım rüya yorumcularına yönelik aşk ile alakalı şu anki isteklerinizin bir takım nedenlerden ötürü gerçekleşemeyebileceğine ya da erteleneceğine ve bu vaziyetin da sizin için hayırlı olacağına yorumlanabilmektedir.
Rüyada yüzük ödül almak, yakın sürede hayırlı bir arkadaş ya da arkadaş edineceğinize bu arkadaşlığın ya da dostluğun sizin için yararlı olacağına işaret ederken benzer süre bu rüya çok dilediğiniz bir arzunuzun gerçekleşeceğine de göstermektedir.
Başka bir tabir olarak da farklı birine yüzük ödül etmek eşya ve mülkünüzün bir bölümünün satılarak ele geçirilen paranın saklanması olarak da yorumlanmaktadır.
Rüyada elmas yüzük görmek, kolay değil koltuk alan nadir bir kısmetin gelmesine yorumlanır. Bu nasip iş ya da aşk kısmeti olabilmektedir. Hayatınızda sizin için rüyayı gördüğünüz sürede en fazla elde etmek dilediğiniz birşey ne ise o kısmetin sizlere geleceği manasına da gelmektedir.
Rüyada bakır yüzük görmek, birçok de hayra yorumlanmaz. Dürüst ve gerçek olmayan bireyler aracılığıyla fayda göreceğiniz olarak tabir edilir. Etrafınızdaki insanlara uyarı etmeniz gerektiği ve şayet bu insanlardan dahi bile menfaat sağlayacaksanız sonradan pişman olabileceğiniz manasına da gelir.
Rüyada gümüş yüzük görmek, beklediğiniz ya da beklenmedik bir yerden elinize eşya ya da ücret geçeceği manasına gelir. Erkeğin gümüş yüzük görmesi malının ve mülkünün artacağına saltanata ereceği mananında yorumlanır. Ele geçtiğimiz malın ve mülkün helal meydana geldiği manasına da gelir.
Gümüş yüzük görenlerin ilminin ve bilgisinin artacağı rüya tabiri olarak da yapılmaktadır.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada yılan görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Yüzük Bulmak
Puanlama
5

10 Yorum to “Rüyada Yüzük Bulmak”

 1. melis

  merhaba sude abla dün bi rüya gördüm acaba yorumlayabilirmisin 🙂 rüyamda erkek arkadaşımla mağara gibi bi yere gidiyoruz sonra kapkaranlık oluyo heryer birden sonra erkek arkadaşım çakmağını yakıyo nedense ayakkabılarıma bakıyorum hemen dibimde bi demir yüzük var alıyorum tam parmağıma göre yapılmış sanki sonra erkek arkadaşım birden kayboluyo ve uyanıyorum

 2. Seda

  Duyun sesimi lütfen! Rüyamda birkaç kişi yüzük arıyirmuş bende gidiyorum ve aramaya başlıyorum ve ben buluyorum bulunca da ağlamya başlıyorum sonra birileri diyor ki daha öncede annesi bulmuştu diyor babası için buldu şimdide bu die yüzük demir gibi gümüş gibi toprakların arasından buluyorum ama nedense (allah korusun) annem ölmüş gibi hissediyorum ne anlama geliyor sizce lütfen yardim eder misiniz? Şimdiden teşekkürler

 3. Sude Ketenci

  Merhaba Seda hanım,

  rüyanız gerçekten çok karmaşık ama toparlayacak olursak; çok uğraştığınız bir konuda yardım göreceksiniz vebu yardım sevmediğiniz kişiler tarafından gelecek. Annenizin ölmüş gibi hissetmeniz ise bu yardımlara pek güvenmemenizdir.

 4. Seda

  Sevinsemmi üzülsemmi bilemedim doğrusu umarım hayırlısı olur cevap verdiğiniz için çok tesekkur ederim

 5. Serdar

  Slm rüyamda cumhurbaşkanımızla beraber seyyar merdivenlerin tepesinde yedi veya fazlası kişiyiz iki adet yüzük var hepimiz yüzükleri almaya çalışıyoruz ben ilk önce birini daha sonrada ötekini herkesin çabasına rağmen aldım öylede uyandım ne anlama galıyor acaba yüzükler gümüş rengindeydi şimdiden teşekkür ederim

 6. Selday

  gecen sene eski beş taş ve tek taş yüzüğümü satmiştim.bu akşam rüyamda o 5 taş yüzüğü bulduğumu parmağima taktigimi gördüm.eski ve egikti o arada diger tek tas yuzüğümü bulmaya çalisiyodum.

 7. Yunus aras

  Rüyamda yerde iki tane gümüş yüzük buldum ıkısıde erkek yüzügü bu yüzüklerden biri kardeşimde aynısı var biri ise bnde ona bnzeri yüzügün biri fenerbahce armalı digeri üzerinde elif işariti var
  Yorumlarsanız sevinirim 🙂

 8. sevgül

  ruyamda yuzuk bulmuşum fakat bir tarafı beyaz diğeeri sari altın bir taraftakı taşı düşmüş pırlanta
  sahibini arıyorum düşünuyorum acaba bulabvilir miyim

 9. Ela

  Rüyamda evin icinde yerde yüzük buldum icinde benim ismimle bir erkek ismi yaziyordu. Fakat evliyim alyansin icindeki esimin ismi degildi bu ne anlama geliyor

 10. Dilek

  Merhaba rüyamda bir pamuk tarlasında pamuk topluyordum ve toprağın altından birden fazla altın yüzük buldum hepsini parmaklarıma takıyordum birini yanımda olan kişiye verdim kim olduğunu hatırlamıyorum ama kız çocuğuydu acaba ne anlama geliyor

Yorum Yaz