1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Yüzük Takmak

 

Rüyada Yüzük Takmak Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada yüzük takmak, harika ve ışıldayan ise o bireyin yakın zamanda evleneceğine ya da evlenme önerisi alacağına yorumlanır. Rüyada yüzük takmak, ve bu yüzüğünün tam olarak ışıldayan bir biçimde görülmesi bir sürü sevinçli bir evlenme olacağını belirtir.
Bir adam dar bir yüzük takıyorsa bir kadından sorun ve zülüm göreceği manasına gelir. Rüyada yüzük takmak, bir diğer manası ise dar yüzük görenin iş yaşantısında bir takım sorunlar içinde bulunduğu ya da yaşayacağına delalet eder.
Rüyada parmağınızı sıkan yüzüğün çıkarıldığı ya da yüzüğü çıkardığınızı görmek ise sıkıntılarınızdan kurtulacağınız manasına da gelmektedir.
Rüyada yüzük takmanın bir başka manası da yepyeni bir işe atılarak bu işten bir sürü ücret kazanılarak bolluk ve bereketin çoğalması olarak da bir takım yorumcular aracılığıyla tabir edilmektedir.
Rüyada altın yüzük takmak, hayırlıdır ve iyiye yorumlanır. Rüyada altın yüzük gören kişi kadınsa güzelliğine düşkün olduğuna ve sevgi gören biri olduğuna ve yaşamında itibarlı bir yeri meydana geldiğini gösterir. Rüyada yüzüğü gören kişi adam ise malını ve parasını hor kullandığına yorumlanır.
Bazı rüya tabirlerinde altın yüzük adam için haram onay edilir ve pozitif yorumlanmaz. Ancak altın kıymetli ve ışıldayan bir madde olduğundan gören bireyin adam ya da kadın ayırt etmeksizin harika bir manası vardır.
Rüyada altın yüzük görmek bekarlar için evlenme olarak da yorumlanabilmektedir.
Rüyada taş yüzük taktığınızı görmek yakın zamanda evlenme önerisi alarak izdivaç edeceğiniz manasına gelir. Gördüğünüz yüzük ya da yüzüğün taşı ne civarı tam olarak ve ışıldayan ise evliliğiniz o civarı yakın demektir. Eğer yüzüğü bir sürü tam olarak göremediyseniz belli bir süre ek olarak uzunca zamanda bir evlenme önerisi alıp izdivaç edeceğiniz manasına gelir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada yumurta toplamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Yorum to “Rüyada Yüzük Takmak”

  1. muzaffer

    merhabalar
    rüya yorumlarınız gerçekten çok iyi 🙂

    rüyamda eşime bir binanın çatısında yüksek bir binanın yüzük taktığımı gördüm yorumlayabilir misiniz ?

  2. Sude Ketenci

    çok enteresan bir rüya 🙂 rüyada yüzük takmak sevindirici bir haber olarak yorumlanır.

Yorum Yaz