1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Merhaba değerli okurlarım,

Sizlere bugün ünlü isimlerin kullandığı zayıflama formülünü açıklayacağım. Bildiğiniz üzere kış ayının yarısını bitirdik artık yavaş yavaş bahara doğru gidiyoruz. Bahar ayında formunuzu yakalayıp yaza sıkı bir şekilde girmelisiniz. Spor salonuna gitme fırsatınız yok ise anlatacağım formül tam size göre.

Evet arkadaşlar bu yaza bomba gibi girmenin formülü sarımsak çayı. Sarımsak çayı ile gelen güzellik etrafınızdakilerin dikkatini çekecek.

Sarımsak çayı bitkisel özlü form çayıdır. İçerisinde funda yaprağı, sarımsak, sinirli ot, zencefil, çoban çökerten ve biberiye bulunmaktadır. Çoğu kişi gibi sizinde aklınıza kötü kokuyor diye bir düşünce gelebilir. Fakat tam aksine kötü bir kokuya sahip değil, diğer bitki çayları gibi bir kokuya sahiptir.

Faydalarına gelecek olursak, vücutta gereğinden fazla depolanan yağın yakımını kolaylaşırır. Aynı zamanda soğuk alğınlığı ve kalp rahatsızlıklarına iyi gelmektedir. Bilinen bir yan etkisi yoktur.

Sarımsak çayı kullanımı gayet basit. Sabah öğle ve akşam olmak üzere günde 3 öğün sallama çay gibi yapılarak içilir. Öğünlerden önce içmelisiniz. Bu şekilde yağ yakımı daha hızlı olacaktır. Düzenli olarak kullanmalısınız. Aksi taktirde vücut metabolizma hızınızı ayarlayamaz.

2 Haftadır düzenli bir şekilde kullanıyorum. 2 kilo verdim şimdiden 🙂 Akşamları içtiğim sarımsak çayından sonra yarım saatlik yürüyüşe çıkıyorum buda kilo verirken sıkılaşmamı sağlıyor.

Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum 🙂

Etiketler:

Yorum Yaz