Findeks İletişim

Bankalar ile olan çalışmalarınızda geçmiş yıllara ait ödeme yeterliliğinizi görebilmektesiniz. Bu konuda Findex size kurumsal olarak yardımcı olmaktadır. Bu sistem güvenilir yapısı sayesinde istediğiniz bilgiye anında erişim imkanı vermektedir. Tüm banka kredi kartlarınızı tek bir çatı altında görebilmenize imkan sunar. Geçmiş 5 yılık risk raporunuza ulaşmanıza da yardımcı olur. Kredi notunuzun durumu hakkında da online olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Kredi notunu öğrenmek istiyorsanız bunun için belirli bir ekonomik ücret talep edilmektedir. Bu ücreti ödedikten sonra kredi notunuzu güvenilir bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu sistemi bankalar ile çalışan herkes güven içerisinde kullanabilir.

Akıllı Cep Telefonları Üzerinden Ulaşım

Mobil uygulaması sayesinde akıllı cep telefonları üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz bilgilere hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz. Borçlarınızdaki değişiklikleri de bu sistem size bildirir. Ayrıca ticari hayatın şekillenmesine de yardımcı olur. İş yapacağınız firmaların risk raporlarını talep ederek ödeme yeterliliklerini görebilirsiniz. Finansal olarak kendinizi güvende hissetmek isterseniz bu hizmet içeriklerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan sorularda kurumsal müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayarak destek alabilirsiniz. Bu konuda size profesyonel bir şekilde yardımcı olunacaktır.

Tüm Bilgileriniz Güvenilir Ortamda

Findeks kullanıcıların tüm bilgilerini güvenilir ortam içerisinde saklamaktadır. Artırılmış güvenlik önlemleri sayesinde rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Profesyonel web sitesi üzerinden iletişim kurabilir ve tüm detayları anlık olarak öğrenebilirsiniz. Bu sistemden tüm sektörler yararlanabilir. Araç kiralarken, evinizi kiraya verirken ve internetten alışveriş yaparken bu sistemi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizi finansal olarak da koruyan bu sistem ödeme değişiklikleri gibi konularda da uyarıcı bir hizmet vermektedir. Tüm kredilerinizi online olarak takip ederek tek çatı alıntıda birleştirmektedir. Sisteme üye olmak ücretsiz seçenekler arasında yer alıyor. Müşteri hizmetlerine günün her saati ulaşım sağlayarak kurumsal ilklere bağlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Sunulan tüm bu hizmetler garanti kapsamı içermektedir. Ayrıca kişiye özel güvenlik sistemleri sayesinde de düzenli olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Bu sistem 9 bankanın ortak hareket etmesi ile birlikte kurulmuş bir sistem olarak karşınıza çıkmaktadır.

 

Kaynak : http://www.findeksnotu.com/findeks-iletisim/

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Findeks İletişim
Puanlama
5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir