Findeks Ücretli mi?

Findeks Ücretli mi? konusunda Findeks üyelik ücretli mi, Findex kredi notu öğrenme ücretsiz mi veya ücretli ise ücreti ne kadardır bilgisine ulaşabilirsiniz!

Findeks sistemi, kullanıcılarına tek bir yazılım üzerinden mevcut finansal durumlarını kontrol etmeyi amaçlar. Türkiye’nin önde gelen dokuz bankasının ortaklığı ile kurulan bu sistemde yer alan özellikleri kullanabilmek için üye olmanız gerekir. Bu üyelik işlemi ile hangi bankanın ne kadar bir faiz oranı ile hizmet verdiğini görebilirsiniz. Üye olmak tamamen ücretsiz bir işlemdir. Sonrasında ihtiyaçlarınıza göre en uygun findeks paketini satın alabilirsiniz. Öğrenci konumunda olan, okuyan ve aynı zamanda çalışanlar için de uygun fiyatlı ekonomik paketleri yer almaktadır. Bu ekonomik paketleri alarak da çekmiş olduğunu kredilerin ödeme zamanlarını ve aşamaları kontrol edebilirsiniz.

Risk İzleme İle Önlemler Alın

Finansal durumunuzda oluşan açıklar için izleme aracının olduğu paketleri satın alabilirsiniz. Bu paketlerin ücretlendirme işlemi, mevcut hizmete göre ve hizmetin kullanılacağı ay süresine göre değişkenlik gösterir. Findeks sisteminde yer alan minimum tutara sahip paketin fiyatı 5 TL’nin altındadır. Bu pakette 3 tane hizmet 12 aylık kullanım süresi ile birlikte müşterilerin alımına sunulmuştur. Bireysel ve ticari olmak üzere 2 alana ayrılan paketlerden ihtiyacınıza en uygun olanı satın alabilirsiniz. Üye olduktan sonra üyelik süreci Kredi Kayıt Bürosu AŞ. Tarafından incelenmektedir.

Not Danışmanım İle Kredi Notunuzu Yükseltin

Findeks sisteminin sunmuş olduğu paketlerin içerisinde yer alan not danışmanım hizmeti ile mevcut kredi durumunuzu izleyebilirsiniz. Kredi notunuzda oluşan düşüşün önüne geçebilmek için not danışmanım hizmetinin bulunduğu paketleri satın alabilirsiniz. Tüm üye gruplarının hizmetlerini gerçekleştirebilmek adına bu çalışmaların bulunduğu paketler bulunur. Paketleri tek tek ya da toplu satın alarak finans durumunuzu tek bir noktadan takip edebilirsiniz. Aklınıza takılan her hangi bir soru için web sitede yer alan sık sorulan sorular alanında yer alan makaleleri okuyabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak içinde ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanarak problemlerinizi ya da bilgi almak istediğiniz diğer konuları sorabilirsiniz. Bireysel ve şahıs şirketlerinin kullanımına sunulmuş bireysel paketler bulunur. Ticari işletmeler için değişen miktarlarda paketler mevcuttur. Bu sayede finansal bir düzenleme yapabilirsiniz.

 

Kaynak : http://www.findeksnotu.com/findeks-ucretli-mi/

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Findeks Ücretli mi?
Puanlama
5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir