Rüyada Açığa Vurmak Görmek

Aç olmak, rüya stilini fark ettiğinizin kısa ve özlü bir hatırlatmadır. Ancak rüya ifadelerinde hatırlamanız gereken en önemli özellik, rüyanda gördüğünüz diğer nesnelerin ve eylemlerin tasvirlerine bakmak, hepsini bir araya getirerek anlamlı hale gelmektir. Web sitemizin arama bölümünü mutlaka kullanın.
Dikkat çekmeniz gereken bir diğer önemli nokta, rüyanızı bir bütün olarak düşünmeniz ve buna göre değerlendirmeniz gerektiğidir. Rüyalar, geleceğe dair bilgi vermeniz için her zaman olmayabilir, ancak günlük yaşamınızda düşündüğünüz şeyler hakkında rüyalar görmeniz doğaldır. Baze hayallerin çok karmaşık ve anlamlı olduğunu düşünüyor. Bu gibi durumlarda, ne söylediğinize ve ne zaman yorum yaparken dikkat etmeniz gerektiğine ilişkin iyimser olmalısınız.
Bir rüyayı ifade etmek ve yorumlamak gerçekten zor. Ancak burada verilen açıklamalar, yıllarca birikmiş bilgi ve deneyimin ürünü olduğunun farkında olmalısınız.
Hayalinizdeki Yenilgiyi ana nesne olarak görmüş olabilirsiniz, ancak diğer nesillerin rüya ifadelerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamaya çalışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir