1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
rüyada aciz görmek

rüyada aciz görmek

Aciz bir kimseyi görmek

Çok dayanıklı bir akla sahip olduğunuzu, hiçbir şeyi unutmayan hafızanız, zekâ kalitenizin de yüksek meydana geldiğini göstermektedir. Bu nedenle kazanamayacağınız ve ya muvaffakiyet sağlayamayacağınız hiçbir işin olmadığına yorumlanmaktadır.
Aciz kaldığınızı görmek

Rüyada aciz kaldığını rastlamak rüya sahibinin gerçekte başarıya ulaşacağına, çalışkanlığı yardımıyla zengin olup kendisine huzurlu bir dünya kuracağına işarettir.

Aciz kelimesinin rüya tabiri farklılık etmiş olduğunuz üzere az ve öz anlatılmıştır. Fakat rüya tabirlerinde unutmamanız gerekli olan en mühim nitelik rüyanızda görmüş olduğunuz öbür nesne ve eylemlerin izahlarına bakmak bunların tamamını bir araya getirerek mana vermektir. Bunun amaçlı kesinlikle sitemizin bulma kısmını kullanınız.
Dikkat etmeniz gerekli olan farklı mühim bir husus ise rüyanızı bir tüm olarak görüp ona yönelik değerlendirmeye çalışmanız gerekiyor. Rüyalar her süre sizlere ilerisi amaçlı haber sunmak amaçlı olmayabilir, gündelik hayatınızda üst kısmına düşündüğünüz konular konusunda rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar bir sürü karma karışık ve mana sunmak bir o civarı güçtür. Bu vaziyetlerde tabirlerden yararlandığınızda ve açıklarken uyarı etmeniz gerekli olan husus iyimser olarak anlatmak olmalıdır.
Bir rüyayı deyim etmek, anlatmak hakikaten kolay değildir. Fakat bilmelisiniz ki burdaki bilgilendirmeler yıllarca biriktirilmiş verilerin ve tecrübelerin mahsulüdür.
Rüyanızda anne nesne olarak Aciz görmüş olabilirsiniz ama kesinlikle öbür neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir tüm olarak anlamlandırmaya çalışınız.

 

Yorum Yaz