rüyada ibadethane görmek

Rüyada İbadethane Görmek

rüyada ibadethane görmek

 Rüyada İbadethane Görmek

Rüyada İbadethane Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ibadethane görmek, güzele , sağlığa, ferahlığa yorumlanır. Rüyada ibadethane görmek, bir takım sıkıntılarınızdan kurtulacağınız anlamına gelir.

Rüyada ibadethane görmek, ibadet edilen cami, mescit,  havra, kilise  benzeri bir yeri görmek , gönül ferahlığına delalet eder.Ayni zamanda, günahlardan arinmak amaçlı yaptiginiz dualarin da onay edilecegine isarettir. Bir baska söylentiye görede: Rüyada ibadet etme maksadiyle bir ibadethaneye girdigini görmek içsel kirlerden temizlenecegine isaret eder.

Rüyada bir ibadethane yaptirdigini görmek , yardim görmeye ve rizkin bollasmasina isarettir.

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada ibrahim aleyhis selamı görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada İbadethane Görmek
Puanlama
5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir