Rüyada İbrahim Suresi Görmek

 

rüyada ibrahim suresi görmek

 Rüyada İbrahim Suresi Görmek

Rüyada İbrahim Suresi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İbrahim Suresi görmek, imanda sağlamlığa ve ibadetlerin çoğalmasına işaret eder. Rüyada İbrahim Suresi görmek, sıkıntı ve dertlernden arınmaya da yorumlanmaktadır.

Hz. Ayse Siddika’ya göre; Rüyada İbrahim suresi görmek, rüyada tamamini ya da bir kismini okudugunu, yahut okundugunu gören, Cenabi Hakki (C.C) anip tesbih edenlerden olabilir , gami ve üzüntüsü gider, hayat korkularindan emîn olabilir , sevaba erişmiş olabilir . Ibn-i Sirin’e göre: hayir ve hasenata, cömertlige, ibadete sürdürür . Rüya sahibinin durumu ve ahireti hayirli ve harika olabilir . Cafer-i Sadik’a göre: Allah’in indinde azîz ve makbul olup ile ilgili söylenen berbat sözlerden beri yer alır . Abdulgani Nablusi’ye göre: Allah’in indinde dini ve bilimsel makbul olabilir ve bunun için kar-si da günahlari bagislanir.

Bir baska söylentiye görede: Rüyada İbrahim Suresi görmek, müddetini okudugunu ya da üst kısmına okundugunu görmek , bir sürü sevap kazanmaya, düsmandan güvenilir olmaya, Allah karinda makbul olmaya isarettir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada ibrik görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada İbrahim Suresi Görmek
Puanlama
4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir