Rüyada İbrik Görmek

 rüyada ibrik görmek

 Rüyada İbrik Görmek

Rüyada İbrik Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada ibrik görmek, hizmetçiye ,  bereket ve mirasa ,  sağlık ve uzunca ömre işaret eder. Rüyada ibrik görmek  halime bayan amaçlı adam çocuğa ,  günah işleyenin tövbe etmesine ,  Pekçok ibriği bir yerde  görmek ameller işlemeye ve bereketli getiriye işaret eder .

Rüyada ibrik görmek tövbe ile yorumlanir .  Rüyada ibrik ,  gebe kadinlar amaçlı oglan genç dogurmaya ,  erkekler amaçlı sir saklamaya işaret eder .  Bir ibrik ile abdest aldigini görmek ,  ibadetinin onay edildigine isarettir ,  ibrik gören yeryüzünde görmek isler yapar .  Rüyasinda altin bir ibrik gören tövbe etmelidir ,  gümüsten ibrik görmek ise iyidir .  Salimî’ye göre: Rüyada ibrik görmek ,  hizmetçiye yorumlanır .  Cafer’i Sayüksek’a yönelik ; Rüyada ibrik görmek ,  kadin ese ,  hiz – metçiye ,  dine ,  beden sagligina ,  uzunca ömre ,  eşya ,  nimet ,  hayir ve berekete ve mirasa yorumlanir .  Rüyada ibrikten el yikadiginizi veya abdest aldiginizi veya başka bir sekilde kullandiginizi görmeniz ,  sagliginizin devamli olacagina ,  hasta kişi iseniz iyileseceginize ,  gümüs bir ibrik ve içerisinde bulunan berrak ve temiz su ile yikandiginizi görmek ,  ev halkinin tamaminin saglikli kimseler olduguna ve bu sagliklarinin aynı ritimde devam edecegine isarettir .

Bir baska söylentiye görede: Rüyada ibrik görmek ,  günahkar amaçlı bir tevbeye ,  gebe amaçlı ise adam çocuga isarettir .  Bazen de gizlilikleri biten bir adam çocuga alamettir .  ibrikleri bir araya toplamak ,  Cennete gitmeye sebeb olacak görmek amelleri islemeye ,  isaret eder .  Rüyada ,  ibrigin kiymetinin yüksek oldugunu gören kimsenin kiymeti ve sani ,  yüksek olabilir .  ibrik ,  oyuna ,  gülme ve kahkahaya da isaret eder . Rüyada ibrik görmek, ibriğe benzer kap kacaklann tabiri de böyledir .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada iç çamaşırı görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada İbrik Görmek
Puanlama
5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir