Rüyada İç Çamaşırı Görmek

 rüyada iç çamaşırı görmek

 Rüyada İç Çamaşırı Görmek

Rüyada İç Çamaşırı Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada iç çamaşırı görmek, bir sürü kımetli ödül demektir. Rüyada iç çamaşırı görmek, iç çamaşırını ortaya çıkarmak ise, şayet temkinli olunursa hafif atlatılacak hastalığa işarettir.

Rüyada kirli iç çamaşırı görmek ölçüt verdiğiniz bir insanı ihmal ettiğinize şayet gereken itina ve alakayı göstermezseniz o kişiyi kaybedeceğinize delalet eder. Rüyada iç çamaşırında kan görmek başınıza gelen ve etkilendiğiniz sorunları temcit pilavı benzeri bir bir sürü kez hayatınızın merkezine koyuyorsunuz ve bu vaziyet yakınınızdaki vatandaşları negatif bir biçimde etkiliyor demektir. Bu gibi bir vaziyette inşa edilmesi gereken olan et gerçek şey geçmişe bir set çekip geleceğe bakmaktır.

Rüyada hiç bir yerinizi kapatmayan iç çamaşırı görmek ilişkinizde yorucu ve sizi yıpratan olaylar yaşasanız da partneriniz ile beraber bu vakaları aşacağınıza ve ek olarak sevinçli bir ilişkiniz olacağına delalet eder. Rüyada iç çamaşırı görmek, onu pazara çıkarıp satmak bir takım mühim hükümler alacağınız bir döneme girdiğinizi gösterir. Bu dönemde başkaları mahaline bizzat düşüncelerinizi önemsemeniz gerektiğine yorumlanır. Rüyada iç çamaşırı giymek, bunu üstünüze giyerek hemen öncesinde gizli yerlerinizi kapattığınızı görüyorsanız çevrenizdeki bir insandan sizlere bir iyilik dokunabilir ve bunun için yanıt olarak da siz o insana yararlı olmaya uğraşacaksınız demektir.

Rüyada iç çamaşırınızı üstünüzden çıkardığınızı görmek karşınıza çıkacak meydana gelen fırsatları değerlendirmek ile ilgili ek olarak gözü açık davranmanız gerektiğine ve bu fırsatları kaçırmamak amaçlı farklı hareketler yapmanız gerektiğine delalet eder. Rüyada iç çamaşırıyla yıkandığını görmek kendini bir konuda arındırmaya çalışırken esasında halen bir şeylerin saklı kapaklı kalmasına çalıştığının ve kendine de itiraf edemediğin problemlerin veya komplekslerin var demektir.

Rüyada bir sürü sayıda adam ve bayan iç çamaşırını birlikte görmek bir sürü ailevi vakanın , karışıklığın karmaşanın olacağına, bir sürü sayıda insanın bir konuyla ilgili fikir yürüteceğine delalet eder. Rüyada adam birinin bayan iç çamaşırı görmesi aşk ve cinsel yaşamınızda etkin olduğunuz bir sürede olduğunuza işarettir, his ve cinsel yoğunluğun arttığı bu dönemlerde yüklü bir ilişki yaşayacaksınız demektir.

Rüyada bayan birinin adam iç çamaşırı görmesi bir erkeğin sorumluluğunu üzerine ediniyor ve o sorumluluğu mahaline getirmek amaçlı bir sürü fazla gayret harcıyor demektir. Rüyanızda adamın birisinin bayan iç çamaşırı giydiğini görmek nihai günlerde sizi negatif etkileyen konuları bir kenara bırakmanız gerektiğine ve kendinizi pozitif düşünmeye yöneltmeniz gerektiğine delalet eder. Rüyada bir kadının adam iç çamaşırı giydiğini görmek işiniz veya ailevi bir konuda bir hamle atmanız gerektiğine ve her şeyin dilediğiniz benzeri olacağına işarettir.

Rüyada iç çamaşırı görmek, sokakta iç çamaşırıyla dolaştığını görmek bir konuda tüm açıklığınız ile kendinizi ifade ettiğinizi, his ve düşüncelerinizi hiç kimseden ve hiç bir şeyden korkmayarak açığa çıkardığınızın işaretidir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada gaddar görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada İç Çamaşırı Görmek
Puanlama
5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir