rüyada içki içmek

Rüyada İçki İçmek

rüyada içki içmek

Rüyada İçki İçmek

Rüyada İçki İçmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada içki içmek, helal olmayan, hile ve kurnazlık ile kazanılmış mala veya getiriye işaret eder. Düşlerinde içki içtiğini gören bireyin doğruluk yolundan boşanmış olduğuna işaret eder. Düşlerinde içkiyi dekoratif ve güzel bir içki bardağıyla içtiğini gören kişi hakkı olmayan bir mala veya paraya sahip olacak anlamına gelir. Rüyada içkiyi su ile karıştırarak içen kişi amaçlı birden çok biçimde yorum yapılır.

Bu bireyin helal durumda olan malı civarı helal olmayan malı da var demektir veya baba malı benzeri üstünde birden çok bireyin hakkı meydana geldiği bir malı olacaktır veya bir bayan vasıtası ile ele geçtiğimiz ve sıkıntılara ne sebeple olacak malı olacaktır halinde yorumlanır. Rüyada içki içmek bununla birlikte berbat bayan olarak da yorumlanır.

Rüyada Bira İçmek

Rüyada bira içtiğini görmek hayırlıdır. Bireyin hayırlı bir gönül işi olacağına üstelik temiz ve güzel bir nikâhla nihayetleneceğine işaret eder. Ancak birayı bir eğlence mekânında içtiğini görmek güzel değildir, üzücü birşeyler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Sarhoş Olmak

Rüya sahibinin kendini sarhoş olarak görmesi sorun , zorluk ve üzüntü manasına gelirken bununla birlikte bolluk ve bereket içerisinde keyifli yaşamaya işaret eder.

Rüyada Sarhoş İnsan Görmek

Rüyada sarhoş bir tanesini görmek bireyin bütün düzenin bozulmasına, kazancının düşmesine, rüya sahibinin bir takım parasal zorluklar ve sorunlar yaşamasına işaret eder.

Rüyada Gazino Görmek

Rüyada gazinoda içki içmek ticaret yaşamında yepyeni hükümler alarak yepyeni teşebbüslerde yer almaya işaret eder.

Rüyada Meze Görmek

Rüyada mezeyi yalın başka bir deyişle yakınında içki olmaksızın görmek güzel şeylere işaret ederken, içki masasında görülen meze savaşta veya askerde şehit olmaya işaret eder. Rüyada meze ve içki durumda olan bir masaya çağrılmak da aynı manaya gelir .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir