Rüyada İlaç Görmek

rüyada ilaç içmek

Rüyada İlaç Görmek

 

Rüyada İlaç Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada ilaç görmek, hayra ve iyi şeylere yorumlanır. Rüyada ilaç görmek sıhhatinizi iyi olacağına işarettir.

İnsan tenine haricen sürülen ilaçlar dini yaşamını ıslah etmeye ,  İlaç dini gerçek ve halis olarak yaşamaya ,  yararlı ilme ,  nasihat dinlemeye ,  ferah ve sivince ,  İlaç içmek rızka ,  İlacı yutarak almak günahkarın tövbe etmesine ,  inançsızın hidayet bulmasına ,  cahiilin ilim meclislerinden istifade etmesine veya yararlı kitap okumasına ,  Fitil kullanmak saklı sırları öğrenmeye ,  bir meselede bilgi araştırmaya ,  Müsil ilacı sıkıntının geçmesine ,  Titamin sıhhatli kimse amaçlı güce ve harika rızka ,  hasta kişi amaçlı iyileşmeye ,  Tüketimi veya yutulması pratik değil ilaç hızlı iyileşmeye ,  Burna ilaç çekmek bir şeye öfkelenmeye ,  İlaç ,  Kur’an öğrenmeye ve okumaya işaret eder .

Rüyada ilaç görmek, ilaç almak iyiye yorulur .  Rüyada ilaç içmek sıhhat durumunuzun iyi olacağına işaret eder. Acı bir ilaç ,  kaybın veya hastalığın işaretidir .  Şayet bir kişiye ilaç verdiğinizi gördüyseniz ,  sizlere güvenen bir yakınınızı inciteceğiniz manasına gelir . İlacın tadına ve rengine yönelik yorumlanır .  Acı ve harika renkli ise iyidir .  Sarı ise kötüdür .  Tatlı ise problemin çözülmesi amaçlı süre lazımdır .

Rüyada ilaç görmek ,  sifaya ,  iyilige yorumlanir .  Rüyasinda hasta kişi oldugunu görerek ilaç içen bir kimse ,  dinine bagli olabilir.  Bir eczaneden ilaç aldigini görmek ,  ibadet etme amaçlı bir camiye veya mescide gittigine ,  aldigi ilaci içtigini görmek ,  ibadetinin ka – bul edildigine işaret eder .  Harika kokulu ve tatli bir ilaç içmek ,  hasta kişi ise iyilesmeye ,  borçlu ise ,  borcunu ödemeye isarettir .  Aci ve fena kokulu ilaç görmek ise hayra yorumlanmaz .  Ev halkindan kendisine verilen bir ilaci alip içmek ,  bekarsa evlenecegine ,  evli ise bir çocugu olacagina veya bir yolcusu gelecegine işaret eder .

Bir ilaç kutusunu açip içerisinde ilaç olmadigini görmek ,  bekledigi bir haberin gelmeyecegine ,  sise içerisinde yer alan bir ilacin ilaç degil de su oldugunu görmek ,  bekledigi bir is hususunda ümitlerinin kirilacagina işaret eder .  Içtigi ilacin rengi sari ise hastaliga ,  beyaz ise sifaya , yesil ise ibadete ,  kara ise hastaliginin agirlasacagina isarettir .  Tadi harika ve ferahlik veren bir ilaç içmek ,  saglikla ve bol rizkla deyim olunur .  Rüyada gözlerinin agrisi amaçlı göze damlatilan ilaci görmek ,  evde kendisinden gizlenen bir takim hususlarin bulunduguna ,  bu ilaçtan gözüne damlattigini görmek ,  gizlenen seylerin açiklandigina isarettir .  Burnuna ilaç damlattigini görmek , bir takim sirlarin çözülecegine ,  kulagina damla damlatildigini görmek ise ,  ile ilgili söylenen ba – zi dedikodularin olduguna işaret eder .

Bir baska söylentiye görede: Rüyada görülen ilaç ,  dinin iyiligidir .  Bundan dolayi hastaligi iyilessin diye ilaç içtigini gören kimse dinini islah eder .  Bir kimsenin rüyada ilaç içmesi ,  ilim ,  nasihat ve bunlardan faydalanmasina isaret eder .  Rüyada ilaci yememesi veya içmemesi haktan dönmesine ,  azginlik ve sapikligina ve nefsinin isteklerini tercih etmesine isaret eder .  Harika kokulu seylerden yapilmis ilaci yiyecek ,  bekar amaçlı evlenmeye ,  hamile olmayan kadin amaçlı ,  çocuga ve yoksul amaçlı de zenginlige isaret eder .  Tozlanmis ilaç ,  dünyaya haris olmaya ,  ilacin içileni rizik ,  hap benzeri yutulani isyankar amaçlı tevbe ,  inançsiz amaçlı hidayet ve cahil amaçlı ilimden ikrahtir .  Kadinlarin genç birakmak amaçlı kullandiklari ilaç .  bekar kiz amaçlı izdivaç etmek ,  hamile olmayan kadin amaçlı de çocuktur .  Rüyada fitil kullanmak bilgi arastirmaya ,  saklı sinara muttali olmaya isaret eder .  Hastaligindan iyilessin diye ishal edici ilaç içtigini gören kimse ilacin güç ,  tehlike ve gösterdigi etki nisbetinde dinini islah eder .  ilaci içtikten ardından anında iyilik istek ettigini görse ,  o kimse dünyasini islah eder .  Gözüne ilaç yaptigini gören dini yaşama daha bir sürü ehemmiyet verir .

Rüyada görülen her içilecek ilacin rengi san olursa o içilecek sey hastaliktir .  Rüyada ilaç içmek pratik bulunan her ilaci rüyada içmek ,  hastaligin iyilesmesine ,  saglam kimse amaçlı de kendisine kayıp veren seylerden kaçinmaya isaret eder .  Galip Gelmesi harika olmayan ve bogazdan geçmesi pratik değil bulunan ilaç hızlı iyilesecek bir hastaliktir .  Bir Takim tabirciler de ,  galip gelmesi harika ve içmesi de pratik bulunan ilaç ,  zengin amaçlı iyi ,  yoksul amaçlı kötüdür .  insandan ilaç ile çikan seyin tabiri ilaçsiz çikan seyin tabiri benzeri degildir .  Rüyada buruna çekilen ilaci görmek ,  afet ve bela erismege veya babaya .  anneya veya insanin baskanina bulunan ihtiyacina veya akil hastaligina isaret eder .  Rüyada görülen sindirim ilacinin kokusu güzelse ,  yükselmeye ,  hüzün ,  üzüntü ,  sikinti ve hastaliklarin gitmesine isaret eder .

Rüyada tadı harika bulunan bir ilaç alıyorsanız ,  bazı meselelerle karşılaşacak; ancak bu sıkıntılara şipşak çözüm bulabileceksiniz.  Acı bir ilaç ,  kaybın ve hastalığın habercisidir .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

 

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada orman görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada İlaç Görmek
Puanlama
5

1 thought on “Rüyada İlaç Görmek

  1. Geçenlerde rüyamda gördüm ilaç yapıyorum aman allahım hayalim gercek mi oluyor yoksa mühendis mi oluyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir