Rüyada İnek Görmek

rüyada inek görmek

Rüyada İnek Görmek

 

Rüyada İnek Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada inek görmek, hayra ve helal mala işaret eder.

Kadın amaçlı evlenme adam amaçlı zenginlik anlamındadır .  Düşlerinde süt sağan birey yepyeni işlere atılacak ve bol ücret kazanacak demektir .  Rüyada süt içmek de içerisinde bulunduğunuz vaziyetin daha sıkı olacağını işaret eder .

Hayırlı nasip ,  sıkı niyetli ,  destek seven bayan akrabadır .  Rüyada inek sağmak ,  bayan akraba ya da dosttan nasip almaktır .  Bir Sürü sütlü inek ,  zengin akraba manasına gelir .

Rüyada bir inegi sagip sütünden içtigini gören ,  fakirse zengin olabilir ,  zengin ise parasi hepten çogalir .  Cabir’ül – Magribi’ye yönelik ; rüyasinda semiz bir inek satin al – digini gören zengin bir kimse ile izdivaç eder .  Bir inegi sagdigini ,  ancak sütünden içmedigini gören ,  eşya biriktirir ,  ancak onu harcamaz .  inegin bizzat ile konustugunu gören ,  herkesin sasiracagi derece – de zengin olabilir .  Bir sigirin kendisine dogru geldigini görene ,  o sene bir sürü hayirli ve kutlu olabilir .  Sigirin kendisine arkasini dönüp git – tigini görmek ,  o yilin sıkı geçmeyecegine isarettir .  Bir sigirin kendisini isirdigini ya da boynuzu ile vurdugunu görmek ,  esinin bizzat – ne ihanette bulunduguna delalet eder .

Rüyada inek görmek ,  helal maldir .  Semiz sigir zengin bir es ,  zayifi ise yoksul bir es ,  beyaz rengarenk sigir inançlı bir kadin ,  sütlü inek hayir ve menfaat sahibine ,  boynuzlu inek ahlaksiz bir kadina delalet eder .

Rüyada ineği sağmak istedigini ancak hayvanin boynuzu ile müdafaa ederek sagmaya birakmadigini görenin esi itaatsizlik eder .  Birinin inegini sagdigini ve inegin de onu engelledigini görenin karisi hainlik eder .  Es – Salimi’ye yönelik ; rüyasinda bir inegin evine girdigini yönelik – nin ,  bir hükümet büyügünden eline eşya geçer .  Bir inek bulup onu hanesi – ne götürdügünü gören ,  hayra erisir .  Bir inegin yularindan bulundurarak götürdügünü gören ,  ahlak sahibi bir kadinla izdivaç eder .  Bir inegin üst kısmına bindigini görenin karisi ölüm eder ve ondan kendisine para kalir .  Bir baska söylentiye görede: Bir inegi sagdigini gören kimse ,  eşya biriktirir .  Bir inek bulup onu haneye götürdügünü gören kimse ,  hayra erisir .

Memeleri süt dolu inek ,  bolluğun ve bereketin ifadesidir .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada ilaç görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada İnek Görmek
Puanlama
5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir