rüyada lahana görmek

Rüyada Lahana Görmek

rüyada lahana görmek

Rüyada Lahana Görmek

Rüyada Lahana Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada lahana görmek, kaba yaratılışlı, taş kalpli bir kimseye yorumlanır. Rüyada lahana görmek aynı zamanda güzel olmayan şeylere işaret eder. Elinde lahana yaprakları görmek , ele geçirdiği şeye narin bir formülle nail olacağına işaret eder.

Rüyada lahana görmek, hayatınızda pekçok sorun yaşayacaksınız demektir. Şayet lahana yeşilse, aşk yaşamınız altüst olacak; evliyseniz, eşiniz sizlere hainlik edecek ve sizi çok üzecek demektir.

Arka arkaya geliyor olacak ücret , sürekli kocaman gelir olarak yorumlanır.

Rüyada lahana görmek saklı mala ve sirra işaret eder. Rüyada lahanayı alarak kesip yedigini gören, başka insanların sırlarini ögrenmege çalisir, eline saklı eşya geçer. Rüyada lahana yapraklarinin sararmis oldugunu gören, küçük bir hastalığa yakalanırlar ve sakladigi paradan bu hastaliktan arınmak amaçlı sarf eder. Bahçeden bir lahana kesip evine getiren sir saklamakla taninir. Bir baska söylentiye görede: Rüyada lahana görmek kalbi kati kaba bir adama isarettir. Kişi rüyasında elinde lahana yaprakları ile oldugunu görse, istedigini elde edecegine isarettir. Rüyada lahana görmek tüm vatandaşlar ve bahusus ticaret ehli amaçlı hos degildir. Rüyada lahanaları pazara götürenleri görmek , siddete isarettir.

Rüyada lahana görmek hayatınızda pekçok sorun yaşayacaksınız. Şayet lahana yeşilse, aşk hayatınız altüst olacak. Rüyada laha görmek, evli iseniz, eşinizin size ihanet edeceğine işaret eder ve çok üzüleceksiniz demektir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada laboratuvar görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Lahana Görmek
Puanlama
5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir