rüyada lale görmek

Rüyada Lale Görmek

rüyada lale görmek

Rüyada Lale Görmek

Rüyada Lale Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada lale görmek, iyiye ve hayra yorumlanır. Aynı zamanda rüyada lale görmek, işlerinizde terfi edeceğinize işaret edebilir. Renklerle bezenmiş lale tarlasını görmek , yer aldığı toplum içerisinde yararlı olabileceği bir göreve atama edilecekse de bu vazifede bizzat huzur ve rahatını bozacağına delalettir. Rüyada lale görmek, toplamak, riskli bir arkadaşlıktan ardından eksiksiz vaktiyle işin farkına vararak bu tehlikenin önleneceği halinde yorumlanır.

Rüyada lale görmek, çok güzel ve güzel bir kimseye aşık olacağınızı delalet eder. Rüyada lale dikmek etrafınızdaki insanlara yardımda bulunacağınıza işarettir. Rüyada laleyi koparttığını görmek, gören kişinin işlerinin düzeleceğine işaret eder.

Evlilik ve aşkla alakalı kısmettir. Izanlı, gururlu, iyi niyetli, balanslı birisini temsil eder.

Rüyada lale görmek , asik olmaya isarettir. Rüyada bir erkeğin lale görmesi alımlı ve güzel bir kızla tanışacağına, bir kızın lale görmesi ise, bir delikanlıya aşık olacağına işaret eder. Rüyada lale yetiştirdiğini gören kişi, yakinlarindan ve akrabalarindan saygınlık ve saygi görmeye isarettir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada et kesmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Lale Görmek
Puanlama
5

1 thought on “Rüyada Lale Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir