rüyada tanımadığın birini görmek

Rüyada Tanımadığın Birini Görmek

Rüyada Tanımadığın Birini Görmek

Rüyada Tanımadığın Birini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tanımadığın birini görmek, çok iyi kalpli ve cana yakın insanlar ile tanışacağımıza aynı zaman da etrafımızda ki insanların hem kalitesini ve hem de kantitesini arttıracağımızın çok iyi bir işareti olarak gösterilir. Rüyada tanımadığın birini görmek, yeni insanlarla tanışacağımıza ve bu insanlardan da hep olumlu olan bir takım artıları alabileceğimizin bir sembolüdür. Rüyada hiç tanımadığımız birisiyle özellikle tokalaşmak, yapacağımız çok iyi bir iş anlaşmasını işaret etmektedir. Rüyada o kişiye sarılmak ise yaşamda çok iyi bir şekilde hatta bir sevgili bir arkadaş bulacağımızın bir işareti olarak gösterilir. Bekar bir insanın bu rüyaları görmesi, ve karşısında ki insan bir dişi ise sarıldığı kişi o insanla tanışabileceğinin çok çok iyi bir işareti olarak kabul edilir.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada hasta görmek ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Tanımadığın Birini Görmek
Puanlama
5

16 thoughts on “Rüyada Tanımadığın Birini Görmek

 1. Ben hep tanimadigim insanlari goruyorum ruyamda hep iyi kalpli insanlarla mi karsilasicam 🙂

 2. Lilly hanım ölüm ve tanımadığın kişiler hayatında olumlu olayların karşınıza çıkacağına ve bu vesile ile yeni arkadaşlıklar kuracağınıza işaret eder.

 3. Gercekte sadece resimlerde görüp hakkında duyum aldığım ve haz etmediğim insanı, Rüyamda onun eski komşularıyla tesadüfen tanışıp bilgi toplamaya çalışırken gördüm kendimi.

 4. Rüyamda birinin evine gidiyorum ama ben tanımıyorum bu insanları hiçgörmedim annesi babası yengeleri ile tanışıyorum çok iyi ağırlıyorlar beni istemeye geleceklerini söylüyor cocuğa ben aşkla bakiyorum odadan çıkacakken babasının namaza durduğunu goruyorum sonra babam arıyor ama telefonum donuyor acamiyorum

  1. Merhaba Fatma hanım, rüyanızın yorumu; iyi anlaşacağınız bir ortama gireceksiniz, ama burda bazı sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz, bunlardan kurtulmak için ailenizin desteğine ihtiyaç duyacaksınız.

 5. Rüyamda ilkokul arkadaşlarım ve hic tanımadığım ama sürekli otobüsde karşılaştığım birini gördüm. Hep birlikde bir sınıfda ders anlatılıyordu. Bu ne anlama gelmekte lütfen açıklarmısınız

 6. Merhabalar,

  İlk defa başıma böyle bir şey geliyor. Rüyamda hiç tanımadığım bir kız gördüm ve kızı tarif edince ev arkadaşım o kızı tanıdığını söyledi. Kızın fotoğrafını gösterdi ve rüyamda gördüğüm kız o kızdı. Fakat kızı daha önce hiçbir şekilde görmedim ve ev arkadaşıma düşmanmış kendisi. Rüyamda ev arkadaşımla uçaktayız, ben cam kenarında oturuyorum ve arkadaşım da yanımda oturuyor. Birden camda uçağın dışında kanatta o kızı görüyorum, sırıtarak bize el sallıyor. Ev arkadaşım da uçağın kanadına çıkmak istiyor ama ben engellemeye çalışıyorum. Gitmesin diye tutuyorum arkadaşımı. Sonra kız uçak iniş yaparken kayboluyor. Uçak denizin ortasında küçük küçük kulübeler şeklinde olan bir hava alanına iniyor. O anda uçağın maket küçük uçaklardan olduğunu fark ediyorum ama ne hikmetse biz uçağın içindeyken kocaman uçaklardan biri gibi gözüküyor. Hava alanına indikten sonra bir köpeği takip ediyoruz. Baya uzun bir merdivenden iniyoruz, başka bir uçağa binmek için bekliyoruz ve arkadaşımla koltuğa oturuyoruz. O anda köpek de arkadaşım da kayboluyor ve ben hava alanında yalnız kalıyorum. Camdan dışarıya baktığımda küvezde yeni doğmuş bir sürü bebek görüyorum, hatta aralarında ikiz bile var. Hastanelerin yenidoğan ünitesi gibi ama hala havaalanındayız ve bebekler de havaalanının dışında sıralanmış. Dışarıya açılan kapının önünde yine daha önce görmediğim türbanlı ve bebek arabalı bir kadın bekliyor. Kadınla konuşmaya çalışıyorum ama konuşmuyor. Sonrasında uyandım zaten. Türbanlı kadını da daha önce hiç görmemiştim, bebekleri de. Ama rüyanın başında gördüğüm kız dediğim gibi ev arkadaşımın tanıdığı birisi çıktı. Bu ne anlama geliyor bilmiyorum ama ilk defa böyle bir şeyi deneyimlediğim için çok merak ediyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

 7. Merhaba. Rüyamda; okulda tanımadığım bir erkek ile mankenlik yapmışız ve okuldan çıkıyordum. Sonra çocuk koşarak yanıma geldi ve tanıştık. Daha sonra o çocuğun bizim apartmanda oturduğunu öğrendim ve çocukla ben çok sevindik. Daha sonra birkaç fotoğraf belirdi. Çocukla çok samimi çekilmiş fotoğraflar. Hatta bir tanesi çocuk kolunu omzuma atıp saçlarımı öpmüş bende gülmüşüm. Tabi bunlar olurken benden hoşlanan bir çocuk bize kötü kötü bakıyordu. Acaba bu ne demek yorumlar mısınız?

 8. 2 gündür üst üste farklı şekillerde aynı kişiyi rüyamda görüyom benim tanıdığım kişi fakat karşıdaki kişi beni tanımıyo acaba anlamı nedir ?

 9. Merhaba Sude hanım
  Rüyamda yerden bir santim kadar bi yükseklikte yürümekle uçmak arası kalabalığın arasından geçiyorum az ileride takım kıyafetli arkasını dönmüş ve ince uzun bi bey görüyorum elini elimi tutmak için uzatıyor. Anlıyorum ki alıp götürcek beni. Korkuyorum.
  Bu konudaki merakım endişe içerikli yorumlarsanız sevinirim.

 10. Ruyamda yengemlerin evine gidiyorum evin icinden yerlerde fareler ve pireler ve farenin bir tanesi mavi renk. Sonra yengeme soyluyorum yerlerde fare var fln diye o arada ben mutfaga gidiyorum ve orda tanimadigim bir kiz oluyor. Kiz surekli gidicem diyor ben de niye gidiyorsun diyorum kiza sariliyorum. Kiz diyor ki beni herkes cok sucladi ben artik gidicem diyor. Bende kiza tekrar sariliyorum ve gitmemesini soyluyorum. O arada da yengem o fareleri ve pireleri temizlemis oluyor.

 11. Růyamda. hic. tanımadıgım. Șu. Anda. calıștıgım. Patronumun. Anneannesini. Gōrdům. Ůmreye. Gecirirken

 12. Rüyamda birden bire salonda uzanırken banyodan tanımadığın bir kız çıktı güzel sempatik bi yüzü vardı gülümsüyordu ama benim sesimde çıkmıyordu harekette edemiyordum. Bağırıp birilerine seslenmeye çalışıyordum ama sesim çıkmıyordu. Kıza sen kimsin demek için çok çabaladım olmadı. En sonunda çığlık atarak uyandım ama çok korktum.

 13. ilk rüyamda sırada önümde bir kız var ben sevgilimi arayacağımı duyunca aa onu tanıyo musn ben onu seviyorum diyo bende aramaktan vaz geçip hayatından çıkıyorum. daha sonra aramak istiyorum ama telefonumu kaybediyorum bidaha ulaşamıyorum öyle uyandım.
  ikinci rüyamda o kız ve sevgilim birşeyler konuşuyolar ne dediklerini anlamıyorum çok iyi bir konuşmaydı yani çok samimilerdi.
  üçüncü rüyamdaysa yine aynı kız kırmızı bi araba kız ön koltukta şofor yanında benle sevgilim arka koltuktayız sevgilim kızla tartışıyo görüyorum öyle uyandm.
  üç rüyadada hiç tanımadığım bu kızı gördüm ve kızın hiç yüzünü hatralmıyorum hep uyandığımda arkdn dalgalı siyah saçlarını tek hatrlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir