Rüyada Temizlik Yapmak

rüyada temizlik yapmak

Rüyada Temizlik Yapmak

 

Rüyada Temizlik Yapmak Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada temizlik yapmak, her zaman için iyiye güzel yorum edilir. Rüyada temizlik yapmak, nasıl kişi hayatında temizlik yaparak bir şeylerden arınmaya çalışıyorsa rüyasında da bunu görmesi, rüya sahibinin sıkıntılarından, dertlerinden, olumsuz durumlardan arınma isteğini gösterir. Rüyada temizlik yapmak, kişinin hayatında artık bu kötü durumların sonunun geldiğinin gösterir.

Rüyada temizlik yapmak, bu rüyada başka nesnelerin görünmesi dikkat çekmesi de büyük önem taşır. Örneğin rüyada temizlik yapılırken sabun kullanılıp kullanılmadığı çok önemlidir. Sabun görülmüş ise ya da köpük var ise bu kişiye gelecek olan sıkıntıyı işaret eder.

Rüyada evimizi temizliyor isek, bu rüya sahibinin iyi ve güzel günlere geleceğini işaret eder. İçindeki ve ruhundaki sıkıntılarda uzaklaştığını, evinde huzur bulduğunu bulacağını işaret eder. Varsa evde başka sorunlar problemler bitecek demektir. Rüya sahibinin ev almak gibi istekleri de var ise bunlar içinde artık kavuşmak zamanının geldiğini işaret eder.

Rüyada bir başkasının evinde ya da tanımadığımız birinin evinde temizlik yapıyor isek, bu güzeldir. Kişinin çevresindeki bazı insanlardan yardım görebileceğini destek görebileceğini işaret eder. Mevcut durumunda aşamada sorun ve sıkıntılar var ise bunlar gidecek anlamına gelir. İletişim açısından daha iyi iletişimler kuracağı bir döneme girmiş demektir. Ve daha huzurlu bir dönem gelecektir kişiye sosyal açıdan ve her açıdan.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada dua etmek bakınız.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Temizlik Yapmak
Puanlama
5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir