Rüyada Zar Görmek

rüyada zar görmek

Rüyada Zar Görmek

 

Rüyada Zar Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada zar görmek, pek iç açıcı bir yoruma sahip değildir. Rüyada zar görmek, para ve mal kaybına işaret etmektedir.

Rüyada zar oynayıp elde etmek kandırıcı tek getiri olduğundan yasak ve para kaybına işarettir. Rüyada zar hareket etmek ve elde etmek sizlere fayda sağlamayacak, helal olmayan paraya ve eşya kaybına yorumlanır. Rüyada zar karanlık, hileli tek işe işaret eder. Rüyada zar görmek, insanın kandırılabileceğine kanabileceğine işaret eder.

Rüyada zar oynadiginizi görmek , eger bu oyunda kazaniyorsaniz, kocaman tek kaybiniz olacagina, kaybediyor iseniz, arkadaslarınızın sizi çekiştireceğine delalet eder. Tek söylentiye yönelik , zar oynadigini görmek , malinin elinden çikacagina da yorumlanir. Tek baska söylentiye görede: Rüyada zar görmek , ayak oyunu, münakasa, düsmanlik ve bahse ginneye isarettir.

Rüyada tavla zarı görmek, ileriki dönemlerde hayatınızı etkileyebilecek tek sürü mühim hükümler verme evresinde olduğunuza, zarla kumar oynadığını görmek;şansınızın açılacağına, zarla kumar oynayıp tüm varınızı ve yoğunuzu bu uğurda harcadığınızı görmek; bu aralar şans oyunlarında tek sürü talihli olacağınıza işarettir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada zekat görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Zar Görmek
Puanlama
4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir