Rüyada Zehir Görmek

rüyada zehir görmek

Rüyada Zehir Görmek

 

Rüyada Zehir Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada zehir görmek veya rüyada zehir içmek; mala işaret eder. Rüyada zehir görmek, içtikten ardından vücudunun şiştiğini görmek eşya ve dünyalığa işaret eder. Beden şişmezse hüzün ve eleme işaret eder.

Zehir öncelike kayıp sunmak amaçlı kullanılan, genellikle hayvansal kaynaklardan alınan sıvılardan oluşur. Rüya bu hakikat doğrultusunda yorumlanmalıdır.

Rüyada öldürücü zehir (şişkinlik oluşmazsa) ölüme yorumlanır. Rüyada birine zehir içirmek, onun hanımıyla zina inşa etme isteğine delalettir. Rüyada zehir içmek ömrün uzunca meydana gelmesine işaret eder.
Rüyada rastgele tek zehir içerek can verdiğini hissetmesi, onun hayatında hoşa gitmeyen tek değişim olacağına; zehirlenmekten kurtulmuşsa yaşamının huzurlu ve huzur içerisinde geçeceğine; birisi başkasını zehirlediğini görürse, tek güçlük altında kalacağı ve bundan ardından kurtulacağına işarettir. Düşlerinde zehir içerek can verdiğini gören kimse hayatında harika gitmeyen olayla olacak anlamındadır. Rüyada zehirlenmekten arınmak yaşamının bundan ardından ferahlık ve bereket içerisinde olacağına yorumlanır. Rüyada başkasını zehirlemek tek sorun yaşayacağını fakat bu problemlerin her geçen gün bu sıkıntıdan kurtulacağına yorumlanır. Etrafınızda durumda olan vakalar moralinizin bozulmasına ne sebeple olacak demektir. Etrafınızdaki tek takım negatif vakalar canınızın sıkılmasına ne sebeple olacak . Bireyin eline hileli tek işten ücret geçer.

Rüyada tek kimseyi zehirlediğinizi görmeniz o kişiye iyilik edeceğinize yorumlanır, rüyada bizatihi zehir görmek hayat malına delalettir. Bu yüzden tek kimse rüyada kendisine zehir içirildiğini ve vücudunda şişme olduğunu görürse, yaşanan şiş miktarınca o kimseye mal/mülk gelir . Rüyada öldürücü zehir görmek , ölüme isarettir. Zehir, onu rüyada içen kimse amaçlı hüzün ve kederdir. Rüyada zehir içtigini gören kimsenin geçerliliği uzunca olabilir . Çevrenizde bazı negatif vakalar canınızın sıkılmasına ne sebeple olacak . Çevrenizde bazı negatif vakalar canınızın sıkılmasına ne sebeple olacak .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada inek görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Zehir Görmek
Puanlama
5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir