Rüyada Zekat Vermek

rüyada zekat vermek

Rüyada Zekat Vermek

 

Rüyada Zekat Vermek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada zekat vermek, müjde, hayir, bolluk , sifa, dini borç, kuvvet islerin kolaylastigi, kayip, sikintidan kurtulma düsmana yengi , rizkta bolluk ile yorumlanir. Rüyasinda zekat verici kimsenin finansal ve mülkü, varsa, hayra verilen artar, Zekat aldigini görmek , menfaat bulacagina, tek söylentiye yönelik de fakirlige işaret eder.

Abdulgani Nablusi’ye yönelik , rüyada zekat vermek , malin artmasina işaret eder. Malinin zekatini verdigini görmek o sene malinin çogalacagina ve bereketinin artacagina delildir. Rüyada zekat veren zengin bir kimse ise, parasi kat kat artar, fukara ise refah ve mutluluga erisir, Finansal tek sürü olanlarin zekat verdigini görmesi hayir ve berekete, düşmanından korunacağına işaret eder. Yorumcular zekati çeşitli türlü yorumlamislardir.

Rüyada zekat amaçlı verecegi miktari ayirip bunun için yönelik dagittigini görmek , islerinde, kolayliga, tövbeye nail olmaya o sene içerisinde hastaliktan ırak kalacagina işaret eder. Tek baska söylentiye görede: Rüyada zekat vermek , malin artmasina isarettir. Farz meydana gelen zekatin verdigim gören kimse, zengin ise eşya ve nimete nail olabilir ve namazlarim zamanlarında kilar. Eşya sahibi kimsenin rüyada zekatini vermesi, düsmandan korunmasina ve hayra isarettir. Bazen zekat sunmak , teheccüd namazim kilmaya ve beyhude oruç tutmaya isarettir. Rüyada zekat vermek, sevdigi kimsenin ölümüne isaret edebilir.

Rüyada zekat vermek , bazen veresiye ya da borçtan dolayi faydalanmaya isarettir. Rüyada zekat vermek , borcu ödemeye de isarettir. Zekat, yarar , huzurlu , makami ve belalarin defedilmesine isarettir. Tek kimse rüyada malinin zekatini ayirdigini görse, Allah-u Teala o kimsenin işlerini kolay eder. Ona tövbe kısmet eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada zehir görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Zekat Vermek
Puanlama
4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir