Rüyaların Yorumlanması

Rüyaların Yorumlanması

 

Aynı rüyalar farklı zamanlarda ve farklı yerlerde görülürlerse, bunların yorumlanması da farklı olacaktır. Bazı zamanlar aynı rüyayı farklı insanlar da görebilirler, fakat her insanın ruh kavramını ve maneviyatı anlayışı farklıdır. Bu sebepten dolayı kendi yorumunun özünden bir şey kaybetmese dahi kendi yorumu ve ondaki yansıması farklı olur. Zaman zaman başka insanlar hakkında da rüyalar görebiliriz; bizimle alakası olmayan bir rüya, bir başka tanıdığımızı ilgilendirebilir.

Rüyalar yorumlanırken tarafsız olmak, duygularla hareket etmemek ve karamsarlaşmamak gerekir. Rüyalarda sadece bir şekil veya bir durumu değil, her şey beraber yorumlamalıdır. Rüyalarda ki renkler de önemli kriterlerdir.

Rüya tabirleri, dini yorumlanmalarıda farklılık göstermektedir.

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

 

Bir önceki yazı rüya yorumlarında dikkat edilmesi gereken hususlar

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyaların Yorumlanması
Puanlama
5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir